Firmy o mnie

Jak wiecie współpracuję z różnymi firmami.
Na moim blogu znajdziecie moje opinie na temat tych firm i ich produktów w mojej kuchni.
W tym miejscu możecie przeczytać co firmy sądzą o mnie i naszej współpracy :)


6 komentarzy:

 1. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie za współpracę. Pracuje ona szybko, rzetelnie i co najważniejsze - z pasją i fantazją. Wpisy są fachowo przygotowane, ciekawe i opatrzone ładnymi fotografiami. Współpraca z Panią Kasią jest nie tylko profesjonalna, ale i bardzo przyjemna. Serdecznie polecamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Współpraca z Panią Kasią to prawdziwa przyjemność. Sympatyczny kontakt, sprawnie przygotowywane wpisy, apetyczne zdjęcia. Z chęcią polecam Autorkę bloga slodkababeczkaks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Przemiła współpraca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników i prezentacji naszych produktów u Pani Kasi na blogu :) Profesjonalizm w każdym calu. Zachęcamy do wspłpracy i pozdrawiamy STODOLA

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy Pani Katarzynie za wspaniałe przepisy na wędliny zrobione przy użyciu szynkowara Tradismak. Współpraca między nami układała się świetnie. Zawsze mogliśmy liczyć na inspirujące pomysły i przepyszne zdjęcia wędlin. Szczerze polecamy autorkę tego bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pani Katarzyna to profesjonalna blogerka, wyróżniająca się kreatywnymi przepisami i obiektywnymi opiniami. Współpraca ze "Słodką Babeczką" to przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 6. www.Skworcu.com.pl2 czerwca 2015 08:36

  SŁODKA BABECZKA to nie tylko zbiór przepisów. To kreatywne podejście, rzetelność i czysta pasja autorki. Pani Kasia profesjonalnie i obiektywnie opisuje każdy produkt. Wszystko okraszone pięknymi zdjęciami. Polecamy.

  OdpowiedzUsuń